V úterý 12. března 2024 se uskutečnil již dvacátý ročník tradičního turnaje ve vybíjené o putovní pohár. Jsme moc rádi, že i letos se turnaje zúčastnili žáci 5. ročníku ze všech sedmi škol Sdružení obcí povodí Stonávky.

Celé dopoledne se neslo ve sportovním duchu. Hráči dělali vše pro to, aby si odnesli pohár, a tak jsme napjatě sledovali hru a čekali, kdo si trofej letos odnese.

První místo obsadili žáci Základní školy Třanovice. Převzali tak pohár od loňského vítěze, kterým byla naše škola. Druhou příčku obsadili žáci Základní školy Smilovice a třetí místo vybojovali žáci Základní školy s polským vyučovacím jazykem v Hnojníku.

Pro všechny sportovce bylo kromě samotné hry připraveno také vydatné občerstvení v podobě hot dogů, buchet a osvěžujícího nápoje. Mohli tak zaslouženě doplnit síly a strávit čas se svými spolužáky.

Všem děkujeme za účast. Už nyní se těšíme na společné setkání při dalším ročníku turnaje.