Dne 14. května 2024 jsme se školním klubem vyrazili za sportem. Našim cílem byl bowling v Třanovicích, kde jsme si společně zahráli turnaj o nejvyšší skóre.

Do Třanovic jsme vyrazili autobusem. V restauraci Radasův šenk jsme měli zajištěné dvě bowlingové dráhy. Žáci hráli ze všech sil a hra byla o to napínavější, když některé dívky museli hledat kouli, kterou by unesly. Všichni jsme kouleli, jak jen to šlo! Po napínavém boji se na stupních vítězů umístili – Adam Podermanski (1. místo), Jakub Kubíček (2. místo) a Jakub Cymorek (3. místo).

Na závěr jsme si zaslouženě dopřáli dobrou pizzu, osvěžující nápoje a hry venku. Počasí nám převelice přálo. Celé odpoledne se neslo v dobré náladě a všichni jsem si společné chvíle moc užili. Už teď se těšíme na další společný výlet se školním klubem.